Co wyróżnia enova365?

System enova365 to elastyczne narzędzie do zarządzania firmą, które można dostosować do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu. Dopasuj potrzebne funkcjonalności, które będą ze sobą współpracować i wspierać każdy obszar działalności Twojej firmy. Systemy zarządzania dopasowują się do struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa i rozwijają razem z nim. Znajdź system zarządzania dopasowany idealnie do Twoich potrzeb!

Dzięki zastosowanej technologii, Twoja firma może zintegrować się z innymi specjalistycznymi systemami, takimi jak systemy bankowe, drukarki, rozliczanie czasu pracy, czy magazynowanie e-dokumentów. Dzięki temu możesz zarządzać całością działalności swojej firmy z poziomu jednej aplikacji ERP!

System enova365 oferuje szereg rozbudowanych platform komunikacyjnych, które są specjalnie przystosowane do potrzeb różnych grup użytkowników. Dzięki temu każda osoba związana z firmą ma dostęp do narzędzi, które pozwalają na skuteczną realizację swoich obowiązków. Pulpit Kierownika umożliwia zarządzanie pracą zespołu, Pulpit Pracownika pozwala na przeglądanie informacji dotyczących własnej pracy, Pulpit Kontrahenta przeznaczony jest dla transakcji B2B, natomiast Pulpit dla Klienta Biura Rachunkowego udostępnia narzędzia potrzebne do rozliczania podatków. Dzięki takiej konfiguracji platform komunikacyjnych, wszyscy użytkownicy mają dostęp do niezbędnych informacji i narzędzi, które pozwalają na skuteczne zarządzanie firmą.